Która pomadka jest najlepsza do rozjaśnienia zębów?

Kobiety uwielbiają dbać o siebie i w tym celu potrafią wydać niemałą część swoich dochodów. Oprócz kosmetyków służących do pielęgnacji kupujemy najczęściej kosmetyki kolorowe, a w kolejnym kroku fundujemy sobie mniej lub bardziej inwazyjne zabiegi na twarz i ciało. Zmuszają nas niejako do tego media promujące piękny i wciąż młody wygląd, idealne ciało bez fałdki tłuszczu, zdrowe i gęste włosy nie przyprószone siwizną. Ale wszyscy doskonale wiemy, że to tylko miraż. Prawdziwa uroda powstaje ze zdrowia, zdrowej i zbilansowanej diety i dużej ilości ruchu. Ale naturalnie warto ją podkreślać i podbijać. Oto kilka prostych trików, dzięki którym będziemy wyglądać doskonale, ale naturalnie.


Po pierwsze- dobór odpowiedniej pomadki.

O tym, jakie pomadki wybielają zęby możemy poczytać w Internecie. Oczywiście pomadka, która pasuje naszej przyjaciółce może kompletnie nie sprawdzić się u nas. Każda karnacja i każdy jej odcień inaczej odbija różne kolory. Stąd brunetkom pasują bardziej intensywne barwy, natomiast eterycznym blondynkom lepiej w pastelach. Nie jest to jednak żaden wyznacznik, gdyż każda z nas ma inną osobowość i kocha inne barwy. Jeśli blondynka czuje się cudownie w zdecydowanych, jaskrawych odcieniach, to czemu miałaby sobie odmawiać noszenia ich na co dzień? Zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i makijaż. Pomadki zawierające niebieski pigment sprawiają, że nasze zęby wydają się jaśniejsze. Warto pamiętać jakie pomadki wybielają zęby, udając się na zakupy do ulubionej drogerii, lub kupując kosmetyki przez internet. Pomadki z ciepłymi tonami, z żółtym pigmentem będą sprawiały, ze zęby wydać się mogą zwyczajnie żółte.


Kolejny trik to doskonała cera.

Oczywiście nie każda z nas taką posiada, a raczej większość kobiet uskarża się na problemy z cerą. Szara, zmęczona, z wyraźnymi zmarszczkami czy cieniami pod oczami sprawia, że wyglądamy staro i nieatrakcyjnie. Na szczęście prosto możemy temu zaradzić! W pierwszym kroku umyjmy twarz zimną wodą. Zimna woda orzeźwi ją, zamknie i zminimalizuje pory, a nasze oczy uzyskają zdrowy blask. Następnie psiukajmy twarz tonikiem, który wyrówna pH naszej skóry. Potem koniecznie krem nawilżający, bo tylko on utrzyma prawidłowy poziom nawilżenia- zapomnijmy o wszelkich matujących kremach, które skórę zwyczajnie wysuszą. Kolejnym i bardzo ważnym krokiem jest baza pod podkład! To ona wygładzi cerę, zniweluje pory, nada matowości wciąż chroniąc nawilżenie. I dopiero na bazę nałóżmy ulubiony podkład.
Tak przygotowana cera sprawi, ze będziemy wyglądały na kilka lat mniej! Warto stosować te triki.

Redakcja orbitek.pl